Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Bine ati venit pe Naruto-Love!!!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ello!!! Konichiwa!!! Bonjur!!! Salut!!! si Guten Morgan(Buna dimineata pe germana ca nu stiu cum se zice la salut)

In jos 
AutorMesaj
ninja_cupcake
Ninja Academy
Ninja Academy
ninja_cupcake


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 28
Localizare : Barlad
Warn :
Ello!!! Konichiwa!!! Bonjur!!! Salut!!! si Guten Morgan(Buna dimineata pe germana ca nu stiu cum se zice la salut) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ello!!! Konichiwa!!! Bonjur!!! Salut!!! si Guten Morgan(Buna dimineata pe germana ca nu stiu cum se zice la salut) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/08/2009

Ello!!! Konichiwa!!! Bonjur!!! Salut!!! si Guten Morgan(Buna dimineata pe germana ca nu stiu cum se zice la salut) Empty
MesajSubiect: Ello!!! Konichiwa!!! Bonjur!!! Salut!!! si Guten Morgan(Buna dimineata pe germana ca nu stiu cum se zice la salut)   Ello!!! Konichiwa!!! Bonjur!!! Salut!!! si Guten Morgan(Buna dimineata pe germana ca nu stiu cum se zice la salut) Icon_minitimeSam Aug 08, 2009 10:53 pm

Buna Buna... Numele meu este Ioana si am 10 ani. Sunt nascuta pe data de 26 noiembrie 1998 in orasul Barlad in Judetul vaslui si acolo locuiesc si acum. Am parul brunet ochii albastri in mare parte dar cateodata devin verzi. Ador sa citesc, sa ma plimb , sa stau pe calculator, sa stau cu prietenii , sa fac sport , sa scriu si sa cant cantece , sa scriu povesti. Am o multime de animeuri preferate dar cel mai tare imi plac...ghici...TOATE. Imi plac toate culorile dar preferatele mele sunt negru , albastru , verde si alb. si toate animalele dintre care cel mai mult imi plac leoparzii,tigrii,lupii,cainii si delfinii. Prietenii imi zic Ioa, Shy-chan , Kitty , Star Demon si inca ceva de care nu vreau sa amintesc. Animeurile care imi plac cel mai mult sunt "Naruto" "Hell Girl" "Inuyasha" "Honey and Clover" si "Chorno Crusade".I love pop , punk , jazz , rock and disco.My favourite bands are... "Blood on the dance floor" si multe altele.... Melodiile mele preferate sunt:
1. Inna-Love
2. Enriqe Iglesias and Ciarra-Taking Back My Love
3. Stereo Love
4. Blood On The Dance Floor- Keys to the bakery, Ima Monster
5.Kerli- Walking on air, CreepShow , The Creationist
and many others
Sus In jos
 
Ello!!! Konichiwa!!! Bonjur!!! Salut!!! si Guten Morgan(Buna dimineata pe germana ca nu stiu cum se zice la salut)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salut
» buna
» Buna:X!:X!
» Buna o.o
» Laliho..sal si buna !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administratie :: Membri noi-
Mergi direct la: